O FIRMIE

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Artur Schűtza zostało założone w 1994 r., specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego. Oferuje bogate wzornictwo pomników i nagrobków. Wykonuje schody zewnętrzne i wewnętrzne, blaty kuchenne i parapety. W swojej ofercie ma również płyty pamiątkowe oraz różnego rodzaju elementy ozdobne z kamienia.  

Dzięki wyspecjalizowanej, doświadczonej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnym maszynom od obróbki kamienia przedsiębiorstwo realizuje zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości. Wszelkie prace kamieniarskie są wykonywane we własnym parku maszynowym.

Działalności przedsiębiorstwa cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Ma na swoim koncie realizację dużych, kompleksowych zleceń budowlano-kamieniarskich m.in. wykonanie część kamiennej Galerii Handlowej w Przemyślu, Galerii Handlowej w Kędzierzynie Koźlu, siedziby firmy P.A. NOVA S.A. oraz fontanny w Galerii Tesco w Jeleniej Górze. Ponadto przedsiębiorstwo wykonało część kamienną Pałacu w Sulechowie, schody w Pałacu w Racocie, elementy kamienne ratusza w Krobi oraz fontannę dla miasta Głogów.